Klubowe forum.

No Comments »

Zapraszamy do odwiedzin naszego klubowego forum Mercedesa CLK.

Mamy już ponad 1100 zarejestrowanych użytkowników, którzy zamieścili ponad 25 000 postów. Nasze Forum to prawdziwa skarbnica wiedzy. W dziale Technika można znaleźć opisy i poradniki do samodzielnych napraw Mercedesa CLK. Jeśli macie problem z autem, a gotowego rozwiązanie nie udało się znaleźć w opublikowanych postach, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby  poprosić o poradę innych klubowiczów.

Gorąco zachęcamy wszystkich dumnych właścicieli do prezentacji własnego Mercedesa oraz do obejrzenia i komentowania  aut innych właścicieli CLK.  Na naszym Forum znajduje się także bardzo przydatny dział Giełda, gdzie użytkownicy oferują swoje samochody na sprzedaż oraz części zamienne. Jeżeli szukacie Mercedesa CLK, a nie wiecie, na który model i egzemplarz się zdecydować, to dobrze trafiliście. Przed zakupem proponujemy zapoznać się z  postami, w których znajduje się dużo cennych porad dotyczących  mocnych i słabych stron Mercedesa W208 i W209.

News'y styczeń 20th 2012

Opisy modeli CLK

No Comments »

Dodano nowe strony z opisami modeli CLK, które zawierają historie modelu, dane techniczne oraz dostępne wersje. Całość uzupełniona zdjęciami.

Zapraszamy do lektury.

Opis W208

Opis W209

News'y styczeń 12th 2012

Nowa strona

No Comments »

Powstała nowa strona internetowa klubu. Postaramy się zamieszczać na niej wszystkie ważne informacje dotyczące życia klubu.

 

Mercededs CLK styczeń 11th 2012

Mercedes CLK Klub Polska

No Comments »

Mercedes CLK Klub Polska, jest nieformalnym klubem
zrzeszającym miłośników Mercedesa CLK. Zapraszamy do przejrzenia zasobów strony i wizyty na naszym forum, gdzie znajdziecie Państwo wiele ciekawych i przydatnych informacji dotyczacych najlepszego modelu Mercedesa.

Mercededs CLK styczeń 4th 2012