Zaloguj | Zarejestruj

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 182 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Majowy Piknik 2015 z klubem CLK
PostNapisane: N maja 10, 2015 8:32 pm 
Autostopowicz
Pochwały: 1
Samochód: CLK 200K W208

Witam. Wpłaciłem zaliczkę i byłem pewny że się pojawię na pikniku ale problemy z autem które szybko się udało rozwiązać i problem zdrowotny bliskiej rodziny nie pozwoliły mi się pojawić na pikniku.

Zobacz profil  Offline

PostNapisane: Pn maja 18, 2015 8:12 am 
Moderator
Pochwały: 3
Samochód: inny
Kolejny tydzień minął a my dalej nie wiemy co z zaliczkami. Chcę się dowiedzieć co kolega organizator Michał ustalił przez ten czas i kiedy zaliczki wrócą do wpłacających. Proszę potraktować temat poważnie, trwa to już zdecydowanie za długo i będziemy wyciągać niestety konsekwencje.

Mercedes-Benz C200 Sport-coupe kompressor
U B E Z P I E C Z E N I A
MOJE FANKI :D

Zobacz profil  Offline

PostNapisane: Wt maja 19, 2015 12:56 pm 
mercedes-clk.pl
Pochwały: 12
Samochód: CLK 200 W208
Tyle ustaliłem co ty czyli nic bo nawet nie ma listy obecności kto był a kogo nie było a jako osoba przezemnie wyznaczona jako opiekuna zlotowiczów (dla przypomnienia post na str.12 21.kwiecień) i administrator chociaż tyle możesz zrobić...na razie to nie było mnie Tomka i zipa jeśli nikt się "nie przyzna do nieobecności do końca przyszłego tygodnia dzielimy kwotę na 3 i zwracamy

Zobacz profil  Offline

PostNapisane: Śr maja 20, 2015 8:31 am 
Moderator
Michau88 napisał(a):
jako osoba przezemnie wyznaczona jako opiekuna zlotowiczów (dla przypomnienia post na str.12 21.kwiecień) i administrator chociaż tyle możesz zrobić.

Wyznaczać to Ty sobie możesz swoje dziecko do pracy w ogrodzie.
Ja i tak zrobiłem dość dużo świecąc tam oczami za Ciebie i prostując Twój bałagan. Teraz Ty się wysil i jak ludzie się nie wpisują to pisz PW z pytaniami do nich. Twoim obowiązkiem jest ustalić wszystko od A do Z. Liczę że sprawa zostanie wyjaśniona do końca miesiąca.
Jaką kwotę Ty chcesz dzielić, skąd masz zamiar wziąć zaliczki dla ok 10os?

Zobacz profil  Offline

PostNapisane: Śr maja 20, 2015 9:36 am 
mercedes-clk.pl
Mam ludzi do pracy w ogrodzie więc daruj sobie te teksty.Po chińsku napisałem? 350 zaliczki było tak?, dzielimy na liczbę osób które nie przyjechały i oddajemy po równo ludziom którzy zaliczki nie dostali

Przenieś te twoje wątpliwości i aluzje na dział różowy bo jako administrator powienieneś reprezentować jakiś poziom a jak na razie jest on wątpliwy jak i twoja funkcja administratora tutaj co już wiele osób potwierdziło.Jeśli dostanę za tego posta bana lub zostanie usunięty to tylko potwierdzi to moje racje.

Zobacz profil  Offline

PostNapisane: Śr maja 20, 2015 2:09 pm 
Moderator
po 1. skąd chcesz wziąć te kasę na oddanie - nam tym co byli? Rozumiem, że ją masz? Czas leci a Ty nic nie robisz, zwalasz tylko sprawe na mnie a ja nie mam z Twoją organizacją nic wspólnego, samo się nie załatwi chyba że liczysz na czas.... że ludzie zapomną....

po 2. przepychanki i te wcinki to jak zwykle Ty zacząłeś

po 3. Bana byś chciał ? No tak bo wtedy temat zaliczek by zamilkł i byłbyś czysty, tak dobrze nie ma

po 4. Nie piszę tu nic obraźliwego i nie będę pisał w dziale różowym bo temat dotyczy całego forum

po 5. "Jakiś" poziom to Ty zaprezentowałeś niedawno na FB, może to wyciągnąć na światło dzienne? Może wszyscy by chcieli wiedzieć jakie to kłopoty sprawiły, że nie dotarłeś na piknik? Czy już o tym zdążyłeś zapomnieć?

po 6. nie jestem administratorem tylko moderatorem ;)

po 7. co do mojej roli tutaj to jest jaka jest, a Ty na szczęście nie decydujesz o tym ;)

KONIEC OT i przepychanek, w takim razie ja i pozostali obecni czekamy na zwrot zaliczki! Do niedzieli sprawa ma być wyjaśniona.

Zobacz profil  Offline

PostNapisane: Śr maja 20, 2015 4:57 pm 
Początkujący
Samochód: CLK 200K W209
Witam,
Moim skromnym zdaniem Bobik ma 100% racji. Osoby które były na zlocie i wpłaciły zaliczkę powinny otrzymać jej zwrot. Nie wiem dlaczego od razu regulując płatność za pobyt nie było to odliczone od rachunku. W temacie zlotów jest wstępna lista obecności na zlocie, a kwestia ustalenia kto z wpłacających zaliczki był na zlocie powinna być już dawno rozstrzygnięta. Michał napisz do tych 10 osób maila z pytaniem czy był i wszystko wyjaśni się w 1 dzień. Ja zaliczkę wpłaciłem i byłem to już masz jednego maila mniej. Nie chodzi o te 35 zł ale o zasadę jak to już ktoś napisał wcześniej. Nie ma co tu się przepychać tylko trzeba działać. Mam nadzieję że organizacja następnego zlotu pójdzie sprawniej.
Pozdrawiam Sajgon.

Zobacz profil  Offline

PostNapisane: Śr maja 20, 2015 5:05 pm 
Początkujący
Samochód: CLK 200K W209
Witam,
Jeszcze jedno. Nie wiem o co chodzi z dzieleniem zaliczek ludzi którzy wpłacili zaliczki a nie byli. Im zaliczka przepada. Nie wiem co się z tą kasą stanie ale tym którzy byli należy się zwrot po 35 zł. A kwota z zaliczek które przepadły powinna zostać w Leśnej Polanie.
Pozdrawiam Sajgon

Zobacz profil  Offline

PostNapisane: Śr maja 20, 2015 6:58 pm 
mercedes-clk.pl
Zaliczki zostaną zwrócone do końcs miesiąca wszystkim którzy byli na pikniku i je zapłacili,na chwilę obecną trwa ustalanie kto był na tym pikniku bez obaw

Zobacz profil  Offline

PostNapisane: Śr maja 27, 2015 1:36 pm 
mercedes-clk.pl
Brak kontaktu z osobami które nie były na pikniku,czekam na odpowiedź leśnej polany odnośnie listy obecności na pikniku.Potwierdzona nieobecność to ja,Tomek85,zip997

Zobacz profil  Offline

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 182 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19  Następna strona