Zaloguj | Zarejestruj

Autor Wiadomość
 Tytuł: Witam Ponownie.
PostNapisane: Śr sty 04, 2012 12:25 pm 
Mobilek
Samochód: CLK 200K W208

Witam Ponownie. Mimo że już jestem od jakiegoś czasu na tym forum chciałbym się przywitać jeszcze raz i poprosić Państwa o małą pomoc. Nie będzie to wymagało ciężkiej pracy ani nikt nie będzie musiał sobie czegoś odmawiać aby pomóc Mi a tak naprawdę Mojemu bratu.... Przechodząc do sedna.

Mam chorego brata. Chorobą tą jest porażenie mózgowe. Choroba trwa od urodzenia i leczenie a także rehabilitacja czy sprzęt wymaga sporych nakładów finansowych i oczywiście ogromnej pracy w tym kierunku, którą dostarczają mu głównie rodzice. Same wyjazdy na turnusy i rehabilitacje są już sporym problem, a takich problemów niestety nie ubywa. Brat ma już bez mała 21 lat i ciągle wieku przybywa mu a także i rodzicom, którym z roku na rok jest ciężej opiekować się bratem, dlatego sam jak tylko mogę staram się robić wiele w tym kierunku, aby jego życie uległo polepszeniu. Więc prosiłbym Państwa również o taką małą pomoc. Jako iż każdy z nas będzie musiał rozliczać się z podatków, prosiłbym jeżeli byłoby to możliwe o przekazanie 1% na fundacje która pomaga takim chorym ludziom jak mój brat. Jest to bardzo banalne wystarczy napisać tylko i wyłącznie numer KRS i Numer Ewidencyjny i Personalia potrzebującej osoby a w tym przypadku mojego Brata. Naprawdę nic to nie kosztuje , a może pomóc. Z góry dziękuje serdecznie o ogromną pomoc z waszej strony. Pozdrawiam Łukasz.

Tutaj umieszczę również przykładowego linka jak to ma wyglądać i oczywiście personalia mojego brata.

http://www.dzieciom.pl/1procentopp.html - jest to link w którym widać jak proste i banalne jest wypełnienie tego dokumentu , który jak zaznaczyłem każdy z nas będzie musiał wypełnić. Wystarczy wpisać tylko w inna rubrykę informacje które za chwilę podam. Naprawdę niewiele a jednak może to w jakimś stopniu pomóc.

Damian Baczewski 11443 (jest to numer ewidencyjny) KRS 0000037904

Jeżeli o czymś zapomniałem na pewno to poprawię i umieszczę w tym dziale. Na ewentualne pytania odpowiem z ogromną chęcią. I jeszcze raz z góry dziękuje za pomoc. Pozdrawiam Łukasz

Tylko JA i mój MERCEDES-BENZ.

Ostatnio edytowano Śr sty 04, 2012 12:32 pm przez BadLord, łącznie edytowano 1 raz

Zobacz profil  Offline

Tytuł: Re: Witam Ponownie.
PostNapisane: Śr sty 04, 2012 12:32 pm 
Administrator
Pochwały: 56
Samochód: inny
Wątek zmieniony w ogłoszenie globalne.

Zobacz profil  Offline