Zaloguj | Zarejestruj

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Radio android
PostNapisane: Pt wrz 01, 2017 9:44 pm 
Początkujący
Samochód: CLK 200K W209

Witam,
Chciałbym spytać czy ktoś miał doczynienia z takim sprzętem
http://allegro.pl/nawigacja-radio-merce ... 33230.html
Mam u siebie radio Audio 50 i niestety brak AUX w schowku, a radia nie słucham.
Chciałbym posłuchać MP3 a przy okazji jest tam sporo innych ciekawych funkcji.

Zobacz profil  Offline

Tytuł: Re: Radio android
PostNapisane: Pn wrz 04, 2017 7:40 pm 
Mobilek
Pochwały: 1
Samochód: CLK 500 W209
sajgon5838 napisał(a):
Witam,
Chciałbym spytać czy ktoś miał doczynienia z takim sprzętem
http://allegro.pl/nawigacja-radio-merce ... 33230.html
Mam u siebie radio Audio 50 i niestety brak AUX w schowku, a radia nie słucham.
Chciałbym posłuchać MP3 a przy okazji jest tam sporo innych ciekawych funkcji.

mam to radio tylko w wersji przed liftem. Do Twojej wersji po lifcie upewnij się, że jest "wymiarowe", wiem, że kiedyś zdarzały się wersję, które nie pasowały zbyt dokładnie do otworu. Moje pasuje idealnie, dobrze gra, wyjście na wzmacniacz, suba, nawigacja, zestaw głośnomówiący - wszystko co trzeba fajnie działa, jestem bardzo zadowolony w stosunku do oryginału poza zasięgiem - nie ma tak mocnego sygnału pomimo że założyłem wzmacniacz sygnału

Zobacz profil  Offline

PostNapisane: Wt wrz 05, 2017 8:18 pm 
Początkujący
Dzięki za odpowiedź.
Czyli jedyny mankament to słaby zasięg radia. Na tym akurat najmniej mi zależy. Najbardziej chodziło mi o jakość dźwięku. Bo słyszałem że te chińczyki trochę kiepsko grają. Ale skoro piszesz że dźwięk OK to pomyślę o tym radiu.
Dzięki jeszcze raz.

Zobacz profil  Offline

PostNapisane: Śr wrz 06, 2017 11:03 am 
Mobilek
sajgon5838 napisał(a):
Dzięki za odpowiedź.
Czyli jedyny mankament to słaby zasięg radia. Na tym akurat najmniej mi zależy. Najbardziej chodziło mi o jakość dźwięku. Bo słyszałem że te chińczyki trochę kiepsko grają. Ale skoro piszesz że dźwięk OK to pomyślę o tym radiu.
Dzięki jeszcze raz.

nie masz w aucie systemu bosse czy harmana? jeśli masz to będziesz miał kłopot z podłączeniem wzmacniacza i jeśli go nie podłączysz to jakość dźwięku będzie gorsza..

Zobacz profil  Offline

PostNapisane: Śr wrz 06, 2017 11:36 am 
Driver
Lol, nie kupuj u tego gościa. Nawet nie ma tego radia na stanie i będziesz musiał doliczyć VAT do ceny. Jedynie co on robi to dolicza sobie parę stówek za radio.

Masz harmana? Jeśli nie to nie odczujesz różnicy w jakości dźwięku, szczególnie że w ostatnim roku była zmiana przetworników dźwiękowych i te podobno grają lepiej.

Zobacz profil  Offline

PostNapisane: Śr wrz 06, 2017 8:14 pm 
Początkujący
Witam,
Dzięki za ostrzeżenie o VAT. Właśnie poczytałem trochę o tym i znalazłem info o tym że trzeba doliczyć koszty transportu i celne.
Znalazłem to radio na chińskiej aukcji za 190$. Muszę poszukać kogoś co ma konto i może spróbuję tak. Zobaczymy.
Nie ma chyba żadnego systemu nagłośnienia. Przynajmniej nie mam żadnych znaczków na maskownicach.
Mam jeszcze opcję AUX. W radiu jest funkcja, ale nie mam gniazda. Jest jakaś opcja żeby sprawdzić czy mam w progu tą magiczną wtyczkę bez rozbierania? (Np. Po Vin)

Zobacz profil  Offline

PostNapisane: Śr wrz 06, 2017 8:48 pm 
Fan CLK
Pochwały: 2
Konto na ali zakłada się parę minut i nie musisz mieć konta walutowego, przelicznik jest całkiem ok nawet ze złotówek :)

Zobacz profil  Offline

PostNapisane: Śr wrz 06, 2017 9:30 pm 
Driver
Każdy dekoder VIN powinien ci powiedzieć czy posiadasz te nagłośnienie.
Zanim kupisz możesz tutaj podesłać link to sprawdzimy czy aby napewno to to. Ogólnie większość tych boxów/radi jest tak naprawdę taka sama i różnią się tylko układem klawiszy między sobą. Dosyć istotna jest informacja o 2 giga ramu oraz aby procesor był przynajmniej generacji PX3, PX5 ma szybszy startup tylko sporo osób na niego narzekało z dziwnych powodów ale ja i tak na niego poluje bo on naprawdę jest najbardziej sensownym wyborem obecnie.

Zobacz profil  Offline

PostNapisane: Cz wrz 07, 2017 3:47 pm 
Początkujący
Witam,
Mój Vin to WDB2093421F164902. Jak masz możliwość rozkodować mojego CLK to będę wdzięczny.
W internecie wpisywałem w parę różnych dekoderów, to wyskakiwały tylko podstawowe informacje o modelu kolorze silniku.

Zobacz profil  Offline

PostNapisane: Cz wrz 07, 2017 4:39 pm 
Driver
Brak sound system. Czyli możesz brać ten najbardziej popularny model (4 rdzeniowy, 2 giga ramu) i jako tako będziesz zadowolony. Będziesz jedynie ubolewał kiedy będziesz robił parę rzeczy na raz.

Tak jak pisałem, osobiście bym brał wersję z 8 rdzeniowym procesorem ze względu na to że ten 4 rdzeniowy już ma ponad 5 lat na karku ale jednak trochę boli że nie ma jeszcze on androida 7.1.1 i ciężko co kupić do naszego w209.

Jak Ci będzie przeszkadzać barwa dźwięku i znasz postawy lutowania to można ustalić ją bardziej pod siebie.

Zobacz profil  Offline

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona