Zaloguj | Zarejestruj

Autor Wiadomość
 Tytuł: Polecam warsztat-serwis --- MERCEDES---
PostNapisane: N mar 06, 2011 11:18 pm 
mercedes-clk.pl
Pochwały: 25

"Stachowiak" FHU. Paweł Stachowiak Konstantynów Łódzki ul. Łódzka 29, tel. 42 - 211 17 48

Polecam ten warsztat ponieważ miła obsługa - szczególnie samego Szefa, duża jego wiedza z zakresu budowy samochodów marki Mercedes i doskonały kontakt (dzwoni osobiście i informuje o etapie prac). Na forum "Mercedes W210" jeden z właścicieli zarzuca mu, że końcowa cena jest 50 % wyższa od wcześniej ustalonej. Faktycznie u mnie przewidywana cena miała być w granicach 1100 zł - 1200 zł a wyszło 1800 zł ale ja robiłem skrzynię biegów i faktycznie dopiero po jej rozebraniu mogły ujawnić się elementy które wymagały naprawy - więc ja mu (na tą chwilę) wierzę i na pewno jeszcze raz do niego pojadę (mam nadzieję, że już tylko na wymianę oleju).

Zobacz profil  Offline

Tytuł: Re: Polecam warsztat-serwis --- MERCEDES---
PostNapisane: Śr maja 11, 2011 5:00 pm 
Driver
Samochód: CLK 200K W208
Bartek Bierut Łódź ul. Kwiatowa
tel. 501-039-715
znany fachowiec mercedesa, niestety terminy długie (naprawiają się u niego auta z całej Polski)

Zobacz profil  Offline

PostNapisane: Cz wrz 13, 2012 8:45 pm 
Początkujący
Pochwały: 2
Samochód: CLK 200K W209
Polecam również Warsztat Pana Stachowiaka. w Konstantynowie Łódzkim.
Przeczytałem o nim na naszym Forum i zaryzykowałem oddstawiając tam mój samochód.
Miałem długą listę wypisanych uwag co trzeba zrobić czy wymienić do kupionego w końcu sierpnia (CLK 200 W209; 2003 r; przebieg 145000km) i wszystko, no prawie wszystko co wypisałem, zostało zrobione, a także inne usterki, o których wcześniej nie miałem pojęcia oczywiście po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym zostały usunięte.

Tak więc koszt początkowy szacowany przez Warsztat na podstawie mojej "listy" do rachunku końcowego miał się nijak, ale to niestety wynikło już z zakresu jaki był do zrobienia po dokładnych oględzinach.

Józef

Zobacz profil  Offline

PostNapisane: N maja 05, 2013 8:34 pm 
Początkujący
Pochwały: 1
AUTO-FACTOR Łódź Łagiewnicka 53 , 502-640-330. Właścicie sam jeżdzi W208-2.3 kompressorem i przyznaję mu, że ma na temat mietka duży zakres wiedzy !!!

Zobacz profil  Offline

PostNapisane: Pn lis 10, 2014 9:40 pm 
Początkujący
Samochód: CLK 230K W208
No ja właśnie nie polecam za bardzo tego pana (choć sam warsztat jest całkiem okej) - facet tak naprawdę o wiele więcej mówi, niż robi więc średnio godny zaufania. Wiedzę pewnie ma całkiem dużą ale więcej cwaniakuje niż robi. Ja zadowolony w każdym razie za bardzo nie jestem, bo naprawiał mi prostą usterkę kilka razy-za każdym razem bezskutecznie choć dość kosztownie. Zresztą chyba już nawet go tam nie ma teraz.
Reszta chłopaków z warsztatu jest okej (warsztat znam od bardzo dawna, bo naprawiałem tam kilka wózków).

Dobry mechanik od Mercedesa jest np. na Perłowej

Zobacz profil  Offline

PostNapisane: Cz lip 30, 2015 11:17 am 
Driver
Samochód: inny
:facepalm:

Ostatnio edytowano Wt lip 14, 2020 7:57 am przez Tworas, łącznie edytowano 3 razy

Zobacz profil  Offline

PostNapisane: Cz gru 03, 2015 6:03 pm 
Autostopowicz
Samochód: CLK 200 W208
Polecam zakład na ul. Perłowej. Wczoraj odebrałem naprawione auto, jestem zadowolony i polecam.

Zobacz profil  Offline

PostNapisane: Pt mar 10, 2017 11:30 am 
Autostopowicz
Samochód: inny
Hej.
Chciałabym sprawdzić auto przed zakupem w Łodzi.
Polecono mi Pana Stachowiaka i Pana Jarka z Maratońskiej 78. Czy mogę prosić o informacje czy to dobry wybór czy raczej coś polecicie innego. W209 500.

Zobacz profil  Offline

PostNapisane: Cz lis 30, 2017 7:54 pm 
Driver
Jedyny Fachowiec warty polecenia znający Mercedesy od podstaw To Pan Janusz z perłowej , świetny specjalista , nie naciąga , ma ogromne pojęcie i wiedzę . Zawsze trzyma terminów nie przetrzymuje aut po kilka dni . Wiele razy mi pomógł i ja osobiście nie widzę innego mechanika jeśli chodzi Gwiazdy : )

Zobacz profil  Offline

PostNapisane: Cz sie 22, 2019 11:40 am 
Początkujący
Sprawdzić auto możesz też w ASO, mają dedykowane usługi na tego typu okoliczność, ale co do jakości usługi ciężko mi się wypowiedzieć, bo to zależy od serwisu, czasami idzie to ?sztampowo?.
Ja docelowo będę robił ranking/bazę serwisów, gdybyście chcieli coś dorzucić to dajcie znać, na razie mam kilka marek i miast na https://serwisyaut.pl/, ale postaram się to rozbudować w ciągu kilku tygodni.

Zobacz profil  Offline